Vitriin Garda 60 / 1 uksega

9177017

Vitriin Garda 60 / 1 uksega

9177017
Hind alates
578,00 €
Alates / kuus

Kaunis ja hele vitriinkapp Garda sobib erinevas stiilis interjööridesse!

Hele vitriinkapp Garda on kaunis ja stiilipuhas mööbliese. Heledates toonides lihtsa disainiga vitriin toob taustana esile esemed, millel soovid särada lasta. Keraamika, fotod või muud sinu perele olulised esemed, mille klaasukse taha paigutad, on kindlalt tolmu eest kaitstud. Klaasist riiulid annavad vitriinile kerge ja õhulise ilme. 

Vitriin sobib hästi kaasaegsesse elutuppa, aga ka kööki või kodukontorisse. Pretensioonitu disainilahendus on silmale mõnus vaadata ja sobib väga erinevatesse interjööridesse. Heledad toonid muudavad ruumi valgemaks ja olemise sinu kodus rõõmsamaks.

Hele vitriinkapp Garda kuulub Garda kvaliteetsesse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustavad heledad toonid, lihtne stiil ja minimalistlikud lisadetailid. Garda tooteperre kuulub veel rida erinevate mõõtudega kappe, kummuteid ja vitriine, millega saad sobivalt sisustada pea terve kodu või kontori.

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud hele vitriinkapp Garda 60 on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kappi saab tellida kauni valgena või tammetoonis esipinnaga. Kapi uks avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult, klaaspinnad lisavad elegantsi. Kui sa hindad kvaliteeti ja universaalset ilu, on Garda 60 just sinu jaoks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted