Sahtlitega vitriin Garda 60 / 1 uksega

9177008

Sahtlitega vitriin Garda 60 / 1 uksega

9177008
Hind alates
827,00 €
Alates / kuus

Praktiline sahtlitega vitriinkapp Garda on ilus täiendus igale kaasaegsele kodule!

Sahtlitega vitriinkapp Garda on kaunis ja stiilipuhas, samas ka praktiline mööbliese. Heledates toonides lihtsa disainiga vitriin toob taustana esile esemed, millel soovid särada lasta. Keraamika, fotod või muud sinu perele olulised esemed, mille klaasukse taha paigutad, on kindlalt tolmu eest kaitstud. Mahukad sahtlid loovad lisaruumi muude tarvilike asjade jaoks. 

Kolme sahtli ja vitriiniosaga kapp sobib hästi kaasaegsesse elutuppa, aga ka esikusse, lastetuppa või kontoriruumi. Pretensioonitu disainilahendus on silmale mõnus vaadata ja sobib väga erinevatesse interjööridesse. Heledad toonid muudavad ruumi valgemaks ja olemise sinu kodus rõõmsamaks.

Sahtlitega vitriinkapp Garda kuulub Garda kvaliteetsesse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustavad heledad toonid, lihtne stiil ja minimalistlikud lisadetailid. Garda tooteperre kuulub veel rida erinevate mõõtudega kappe, kummuteid ja vitriine, millega saad sobivalt sisustada pea terve kodu või kontori.

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud sahtlitega vitriinkapp Garda 60 on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kappi saab tellida kauni valgena või tammetoonis esipinnaga. Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, klaaspinnad lisavad elegantsi. Kui sa hindad kvaliteeti ja praktilist ilu, on Garda 60 just sinu jaoks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted