Söögilaud Granville 200x50x80 cm – SOUL tootepere

88204

Söögilaud Granville 200x50x80 cm – SOUL tootepere

88204
Hind alates
1 625,00 €
Alates / kuus

Rustikaalne söögilaud Granville on söögitoa uhkus!

Kas soovid, et sinu söögituba oleks tõeliselt meeldejääva interjööriga, omanäoline ja kutsuv? Rustikaalne söögilaud Granville on selleks ideaalne, kuivõrd selle tahumatu välimus ja materjali saamislugu köidab tähelepanu, pakub silmailu ja lõputult vestlusteemasid!

Rustikaalne söögilaud Granville on S.O.U.L tootepere meelierutav lipulaev. Laua muudab unikaalseks asjaolu, et see on valmistatud vanadest laevakeredest, mistõttu võib lauast erituda mõnusalt tummist tõrva hõngu. Liigselt ilustamata välimusega söögilauale lisab autentsust lauaplaadil olevad metalsed kinnitusneedid. Rustikaalne söögilaud Granville on tugev, stabiilne ja vastupidav.

S.O.U.L tooteperre, kuhu kuulub üle 2000 mööbli- ja sisustustoote ning mis vastab rangetele kvaliteedi nõuetele. Lisaks vanadele laevakeredele laudade puhul, on ka muude toodete juures on kasutatud huvitavaid materjale, näiteks vanu uksi.

Tänapäeva sisustaja soovib näha, kuidas mingisugune toode sobitub tervikuga. Seetõttu ei pakugi S.O.U.L pelgalt sisustuskaupu, vaid terviklikke lahendusi igasse tuppa! Lisaks rustikaalsele söögilauale Granville on kaubavalikus diivanid, lauad, kummutid, dekoratiivesemed, vaibad, lambid, padjad, küünlad ja isegi maalid. Nõnda saad kombineerida oma koju imeilusa komplekti.

Laua mõõdud on 200x50x80 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus), lubades laua ümber mugavalt 6-8 inimest.

 


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted