Puhvetkapp Hanko 125 / 2 ust

9176008

Puhvetkapp Hanko 125 / 2 ust

9176008
Hind alates
976,00 €
Alates / kuus

Valge puhvetkapp Hanko on romantilise suvemeeleolu looja!

Skandinaavialik romantilise moega valge puhvetkapp Hanko toob suvetunde igasse kuusse! Valge armsa kujundusega kapp loob helge meeleolu, aga on ka praktiline mööbliese. Klaasist riiulitega puhvet on suurepärane koht paremate nõude või pere jaoks oluliste esemete hoidmiseks ning kaitseb neid hästi tolmu eest.

Valge puhvetkapp Hanko on kujundatud klassikalises skandinaavia puitmööbli stiilis. Altpoolt kitsenevad jalad ja romantiline pitskaunistus puhvetkapi ülaosas kannavad meieni endiste aegade head mälestused. See võluv mööbliese sobib hästi nii elu- kui ka söögituppa.

Hanko mööbliseeria, millesse kuulub ka valge puhvetkapp Hanko 125, pakub stiilipuhta valiku pea kõigisse ruumidesse. Sobitades omavahel harmoneeruvad kapid, kummutid ja vitriinid skandinaavialiku pehme mööbli ja tekstiilidega lood sa tõeliselt õdusa kodu, kuhu kõik tulla ihkavad.

Skandinaavia stiilis valge puhvetkapp Hanko 125 toob ruumi rohkelt valgust. Kapi mõõdud on 125x49x97 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapp on vertikaalse vaheseinaga kaheks jaotatud, kumbagi poolt täiendab klaasist vaheriiul. Kasuta klaasustega suletavat puhvetit omaenda vajaduste kohaselt ning loo eriline ja isikupärane kodu!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted