Tugitool Harmony

91900111

Tugitool Harmony

91900111
Hind alates
1 219,00 €
Alates / kuus

Kas otsid reguleeritavat tugitooli, mis pole liialt kobakas ega silmatorkav? Tugitooli, mis ei põhjustaks liigse pehmuse tõttu seljavalu? Kõik tugitoolid ei pea olema iseseisvad disainielemendid. Kui sina väärtustad lihtsust ja funktsionaalsust, siis Harmony tugitool sobib sinu koju valatult!

Harmony tugitool on stiililt lihtne. Siluetile lisab erilisust välja poole kaarduvad käetoed. Harmony tugitool on reguleeritav, see tähendab, et ühe lihtsa liigutusega muutub tugitool lõõgastuvaks lamamistooliks. Reguleeritavad tugitoolid võimaldavad väärtuslikku toaruumi ja rahalist ressurssi kokku hoida, kuivõrd pole vaja soetada vähese funktsionaalsusega tumbat.

Kui üldjuhul on reguleeritavad tugitoolid mõõtmetelt suured ja pigem sobilikud väga suurtesse eluruumidesse, siis tugitool Harmony on ideaalne kompromiss. Harmony tugitooli väiksemõõdulisus tuleneb õhukestest käetugedest, mis hoiab tugitooli laiuse väiksemõõdulisena, näpistamata ruumi istumisasemelt. Liigse polsterduse puudumine hoiab tugitooli üldmulje soliidse, mistõttu on tugitool igati sobilik ka formaalsemasse keskkonda, näiteks kontorisse.

Harmony tugitooli mõõdud on 79x85x115 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Väljatoodud “hind alates” on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjali puhul.

Вы ищете регулируемое кресло, которое не слишком мудрёное или бросающееся в глаза?

 Кресло, которое не вызывает боли в спине из-за чрезмерной мягкости? Все кресла не обязательно должны быть независимыми элементами дизайна. Если вы цените простоту и функциональность - то кресло Harmony подходит тебе!

 Гармоничное кресло простое по стилю. Силуэту добавляют изюминку необычные подлокотники. Кресло Harmony регулируется, а это означает, что одним простым движением, кресло становится шезлонгом. Регулируемые кресла позволяют экономить пространство и деньги, так как нет необходимости покупать малофункциональную тумбу.

 Если, как правило, регулируемые кресла имеют значительные размеры и более подходят для очень просторных жилых помещений, то кресло Harmony является идеальным компромиссом. Небольшому размеру кресло Harmony обязано тонким подлокотникам, которые уменьшают ширину кресла, не крадя пространство от места для сидения. Отсутствие избыточной амортизации сохраняет общее солидное впечатление о кресле, поэтому оно хорошо подходит для более формальной среды, например, офиса.

Кресло Harmony имеет размер 79x85x115 см (ширина x длина x высота).

«цена от» дана для материала текстильного покрытия 3-го класса

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted