Sahtlitega vitriin Haven / 2 uksega

919134

Sahtlitega vitriin Haven / 2 uksega

919134
Hind
650,00 €
Alates / kuus

Kui eelistad kvaliteetset klassikat, on avar sahtlitega vitriinkapp Haven sinu jaoks!

Sahtlitega vitriinkapp Haven on kodu rõõmuks ja uhkuseks, sest on kaunis, mahukas ja vastupidav. Valge vitriinkapp toob tuppa helgust ja pakub rohkelt ruumi nii sahtlites kui ka vitriinklaasi taga. Kui sa soovid täiustada oma kodu kvaliteetse klassikaga, siis minimalistliku disainiga vitriin Haven on võrratu valik! 

Stiilipuhas sahtlitega vitriinkapp Haven on traditsioonilise siluetiga ja ajatu. Kapil on vastupidav puitkonstruktsioon, mis hoiab selle väärtust kõrgena aastaid. Vitriinkapi välimusele lisavad iseloomu dekooriga sahtlid ja toredad ümmargused nupud. Vitriiniosa pakub võimaluse eksponeerida kaunist keraamikat, armsaid mälestusesemeid või näiteks meeleolukaid fotosid.

Lihtsas disainis ja mitmekülgsuses peitub võlu! Haven on klassikaline vitriinkapp, mille lumivalge toon mõjub igas interjööris helgelt. Vitriin sobitub hästi nii kaasaegsesse linnakorterisse, traditsioonilisse eramajja kui ka romantilisse maakodusse; seda saab kasutada nii söögitoas, köögis, elutoas kui ka avaras vestibüülis.

Sahtlitega vitriinkapp Haven on mahukas: mõõtuga 100x40x185 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kui soovid sisustada oma kodu klassikalises valges stiilis, leiad sobivad maitsekad lahendused Haven’i sarja elutoa- ja köögimööbli kollektsioonidest!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted