Käsitöö-vaip Helmi / 160x230 cm

36054120

Käsitöö-vaip Helmi / 160x230 cm

36054120
Hind alates
498,00 €
Alates / kuus

Käsitöö-vaip Helmi teeb kodu nooruslikult stiilseks!

Hoolikalt valitud vaip muudab toa ilme terviklikuks ja lisab interjööri omapära. Käsitöö-vaip Helmi on ideaalne aksessuaar igasse majapidamise, tuues ruumi nooruslikku stiilsust, silmailu ja hubasust.

Erilisi vaipu on keeruline leida. Käsitöö-vaip Helmi on juba ainuüksi seetõttu ainulaadne, et sisustuskaubamajadest ei leia just tihti kvaliteetseid käsitööna valminud sisustuselemente, kuid teadupärast kannab just käsitöö endas enim head energiat. Pole kahtlustki, et käsitsi kootud käsitöö-vaip Helmi annab kodule tõelise lisandväärtuse!

Käsitöö-vaip Helmi stiilsus peitub värvikombinatsioonis ja lahedas täppidest koosnevas rombimustris, mis mõjub värske ja noorusliku elemendina igas ruumis. Vaip on saadaval kahes värvikoosluses – sügavhall ja valge ning kohvipruun ja valge. Käsitöö-vaip Helmi stiilsus sobitub ideaalselt nii elutuppa, magamistuppa kui ka kodukontorisse.

Vaip on kootud villast ja viskoosist ja selle mõõdud on 160x230 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted