Villavaip Himalaya / erinevad mõõdud

37655075

Villavaip Himalaya / erinevad mõõdud

37655075
Hind alates
282,00 €
Alates / kuus

Kvaliteetne villavaip Himalaya hoiab jalgealuse sooja aastakümneid!

Juhul, kui vaip pole kodus vaid ajutise trendiesemena, siis on mõistlik investeerida korralikku villavaipa. Kvaliteetne villavaip Himalaya on investeering pere heaolusse, mis hoiab jalgealuse sooja ja kaunina aastaid.

Teadupärast on vill vaipades kõige sagedamini kasutatav looduslik kiudaine ja seda õigustatult. Villavaibad on tuntud kui aastakümneid kestvad sisustuselemendid. Kvaliteetne villavaip Himalaya on väga vastupidav. Vill on olemuselt äärmiselt hästi vormhoidev, seega ei riku vaipa tugitooli, laua vaibal või mõne muu eseme hoidmine, kuivõrd mööblieseme eemaldamisel taastub vaiba kaunis sile pind. Lisaks talub kvaliteetne villavaip Himalaya kenasti mistahes hõõrdumist.

Kvaliteetne villavaip Himalaya on jalgeall alati soe ja pehme, olles ideaalne lisand nii kivipõrandaga maamajja kui ka parketiga linnakorterisse. Vaiba värvi ja mustrikombinatsioon teeb vaiba ülimalt praktiliseks. Toon-toonis kirju muster peidab oskuslikult pisemad plekid, seega ei tasu takistada väikelaste mänguhoogu!

Vaiba saad valida kolmes värvikombinatsioonis. Vaata pilte ja vali meelepärane! Vaiba mõõtmed on:

 

  • 140x200 cm
  • 170x240 cm
  • 230x300 cm

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted