Istumispadi Idea 115 / 115x45 cm

6428520

Istumispadi Idea 115 / 115x45 cm

6428520
Hind alates
82,00 €
Alates / kuus

Idea 115 istumispadi muudab abilaua mugavaks istmeks!

Kui oled soetamas Idea 115 cm pikkust multifunktsionaalset abilauda, lisa sellele ka Idea 115 istumispadi. Abilaud Idea on minimalistlikult kaunis abilauana, ent istmepadjaga saad ta muuta ka veelgi mõnusamaks istumiskohaks! Kui soovid, saad lisada istumispadjale materjalivalikuga ka isikupära.

Idea 115 istumispadi annab palju juurde, kui oled otsustanud kasutada abilauda istumisotstarbel – näiteks esikus või magamistoas. Sinu kodu muutub kohe grammike sõbralikumaks, soojemaks ja külalislahkemaks. Vastavalt interjöörile ja abilauale on võimalik valida istmepadja materjal ja selle värvitoon.   

Idea sarja kuulub rida erinevate mõõtudega multifunktsionaalseid abilaudu. Selgejoonelise disainiga lauad sobivad kõige paremini kaasaegsesse õhustikuga koju. Erinevaid laudu ja istmeid on võimalik ka koos kasutada, nii muudad ruumi kujunduse harmoonilisemaks. 

Idea 115 istumispadi on mõõdus 115x45 cm (laius x sügavus). Materjaliks saad valida erinevates värvitoonides tekstiili või nahka – küsi kindlasti lisainfot. Abilaud Idea on sinu kodu nutikas valik, kasuta selle kõiki võimalusi!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted