Abilaud Idea 115 / klaasriiuliga / 115x35x45 cm

6428545

Abilaud Idea 115 / klaasriiuliga / 115x35x45 cm

6428545
Hind alates
212,00 €
Alates / kuus

Minimalistlik klaasriiuligaabilaud-iste Idea on ilus ja mitmeotstarbeline!

Klaasriiuliga abilaud-iste Idea 115 on minimalistlikult kaunis ning sobib suurepäraselt nii abilauaks kui istmeks. Idea lauda saad kasutada näiteks magamistoas öökapina, elutoas diivanilauana või esikus abilauana. Nägus klaasriiul annab lisapinna vastavalt pere soovile – kas ajakirjade, mütside-kinnaste või hoopis äratuskella jaoks.

Klaasriiuliga abilaud-iste Idea on saadaval helge valgena, mis muudab visuaalselt avaramaks ka sinu toa. Idea sarjast leiad ka abilauaga samas mõõdus istmepadja, nii saab muuta abilaua mugavaks istumisaluseks – või vastupidi. Aja jooksul, kui soovid ja vajadused muutuvad, on võimalik abilauda Idea hoopis muus funktsioonis kasutada!

Idea sarja kuulub rida erinevate mõõtudega multifunktsionaalseid abilaudu. Selgejoonelise disainiga lauad sobivad kõige paremini kaasaegsesse õhustikuga koju. Erinevaid laudu on võimalik ka koos kasutada, nii muudad ruumi kujunduse harmoonilisemaks. 

Klaasriiuliga abilaud-iste Idea 115 on mõõdus 115x35x45 cm (laius x sügavus x kõrgus). Abilaud Idea on sinu kodu nutikas valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted