Abilaud Idea 155 / 155x35x45 cm

6428515

Abilaud Idea 155 / 155x35x45 cm

6428515
Hind alates
200,00 €
Alates / kuus

Minimalistliku stiiliga abilaud-iste Idea on ilus ja mitmeotstarbeline!

Pikem abilaud-iste Idea 155 on minimalistlikult kaunis ning sobib suurepäraselt nii abilauaks kui istmeks. Idea lauda saad kasutada näiteks magamistoas öökapina, elutoas diivanilauana või esikus abilauana. Selle laua pretensioonitu stiil sobib igasse koju.

Vastavalt interjöörile on võimalik teha ka värvivalik. Abilaud-iste Idea on saadaval helge valgena või soliidses tumedas toonis. Idea sarjast leiad ka abilauaga samas mõõdus istmepadja, nii saab muuta abilaua mugavaks istumisaluseks – või vastupidi. Aja jooksul, kui soovid ja vajadused muutuvad, on võimalik abilauda Idea hoopis muus funktsioonis kasutada!

Idea sarja kuulub rida erinevate mõõtudega multifunktsionaalseid abilaudu. Selgejoonelise disainiga lauad sobivad kõige paremini kaasaegsesse õhustikuga koju. Erinevaid laudu on võimalik ka koos kasutada, nii muudad ruumi kujunduse harmoonilisemaks.

Abilaud-iste Idea 155 on mõõdus 155x35x45 cm (laius x sügavus x kõrgus). Ülaltoodud hind kehtib valget värvi lauale. Abilaud Idea on sinu kodu nutikas valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted