Jenkkivoodi ILO

38873076

Jenkkivoodi ILO

38873076
Hind alates
1 122,00 €
Alates / kuus

Uni on inimese igapäevane vajadus – une kvaliteet mõjutab inimese meeleolu, tervist ja igapäeva toimetusi. Uneaeg ning -headus on täisväärtusliku elu elamiseks väga tähtsad komponendid. Kosutava une A ja O on aga kvaliteetne voodi.

Jenkkivoodid ehk kontinentaalvoodid on mööblitööstuse uued superstaarid. Jenkkivoodi on mugavust hindavate inimeste absoluutne lemmik! Miks? Väga lihtne: jenkkivoodi koosneb kolmest osast, millest alusvoodi moodustavad kaks kušetti ning ülemise osa vedrumadrats. Selline voodi ülesehitus toetab aga inimkeha parimal moel, lubades sellel kogu öö vältel puhata. Lisaks suurepärastele ergonoomilistele omadustele näeb jenkkivoodi samal ajal peenejooneline ning elegantne välja.

Tegemist on Soome mööblitööstuse tippklassiga, mis on tuntud ennekõike oma kvaliteedi, aga ka personaalse lähenemise poolest. Ilo jenkkivoodi soetajal on võimalus voodit veelgi individuaalsemaks ning täpselt oma vajadustest lähtuvaks muuta, valides just endale sobiva jäikusastme (M, L, XL).

Voodi on saadaval kas musta või helehalli kangaga. Tellida saab ka lähtuvalt toa suurusest nii klassikaliste mõõtudega mudelit (160x200 cm) kui ka juba kuninglikumas suuruses voodit (mõõtudega 180x200 cm).

*Hind ei sisalda jalgu ja kattemadratsit.

Сон - это повседневная потребность человека,  качество сна влияет на настроение людей, здоровье и повседневные занятия. Сон и его качество - очень важные компоненты для полноценной жизни. Основа хорошего сна - это высококачественная кровать.

Континентальные кровати - это новые супер звёзды в мебельной промышленности. Континентальная кровать является абсолютным фаворитом для людей, которые ценят комфорт! Почему? Очень просто: кровать состоит из трех частей, основание которой -  две кушетки и пружинный матрац в верхней части.  Такой дизайн кровати поддерживает человеческое тело наилучшим образом, позволяя ему отдыхать всю ночь. В дополнение к своим превосходным эргономическим особенностям,континентальная кровать имеет элегантный внешний вид.

Это высший класс в финской мебельной промышленности, известный прежде всего своим качеством, а также своим индивидуальным подходом. Покупатель такой кровати имеет возможность сделать её ещё более индивидуальной и соответсвующей вашим нуждам, выбрав правильный уровень жесткости (M, L, XL).

Кровать доступна либо в черном, либо в светло-сером цвете. Вы также можете заказать кровать в зависимости от размеров комнаты, в классическом размере (160x200 см) иле же в королевском большом (размеры 180x200 см).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted