3-kohaline diivan Inkoo / kahe istmepadjaga

3534004

3-kohaline diivan Inkoo / kahe istmepadjaga

3534004
Hind alates
1 456,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan on praktiline ja kaunis sisustuselement, mis sobib nii koju kui ka kontorisse. Inkoo diivan on vastupidav ja loob ruumis õdusust. Naudi kodus enne tööpäeva algust mugaval diivanil hommikukohvi või vaata televiisorist uudiseid. See diivan meeldib nii sulle kui ka sinu lastele – istumine on nauditav ja ruumi on piisavalt. See on praktiline, suurepäraste mõõtudega ja kauakestev toode.

Inkoo diivanile mahub istuma vähemalt kolm inimest. On tore, kui pere saab üheskoos diivanil kokku, et arutleda päevasündmuste üle. Inkoo diivanist tunnevad rõõmu nii väikesed kui ka suuremad – lapsed, vanaemad, vanaisad... Ühesõnaga kõik, kes peavad lugu koosolemisest ja oskavad nautida hetke.

Mis teeb Inkoo diivani eriliseks? Diivani istme- ja seljatoepadjad on eemaldatavad. Lisaks leiad valikust patjadele erinevaid kvaliteetseid sisumaterjale. Inkoo diivanijalad muudavad diivani omanäoliseks, lisades tootele kergust ja õhulisust. Valida saab nii puidust kui ka metallist diivanijalgade vahel.

Diivani mõõdud on 206x90x84 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Selliste mõõtudega diivan sobib väga hästi suurematesse ruumidesse – elutuppa, söögituppa, koosolekuruumi. Inkoo tooteseerias on saadaval veel tugitool, tumba, 2-kohaline diivan, 2,5-kohaline diivan kui ka 3-kohaline diivan kolme istmepadjaga. Kombineeri enda koju või kontorisse Inkoo toodete valikust meelepärased ja kaunilt disainitud sisustustooted!

Диван - практичный и красивый элемент интерьера, который подходит как для дома, так и для офиса.

 

 Диван Inkoo прочен и создает уют в комнате. Наслаждайтесь домашним утренним кофе перед рабочим днем на удобном диване или смотрите телевизор. Этот диван хорош и для вас, и для ваших детей - сидеть на нём приятно и комфортно. Это практичный, большой и долговечный продукт.

 

На диване Inkoo можно разместить как минимум трех человек. Здорово собраться всей семьёй на диване, чтобы обсудить повседневные события. От дивана Inkoo будут в восторге все - от мала до велика - дети, бабушки, дедушки ... Короче говоря, кто рады проводить время вместе и наслаждаться моментом.

 

Что делает диван Inkoo особенным? Сиденье и спинка дивана съемные. Кроме того, вы найдете подборку высококачественных материалов для подушек. Разнообразные ножки Inkoo, доступные как из металла, так и из дерева, делают продукт уникальным, добавляют легкость и воздушность.Вы можете выбирать между деревянными и металлическими ножками.

 

Размеры дивана составляют 206x90x84 см (  длина x ширина х высота). Диван с такими размерами очень хорошо подходит для больших комнат - гостиной, столовой, конференц-зала. Также, в линейке продуктов Inkoo, имеется кресло,тумба,  2-местный диван, 2,5-местный диван и 3-местный диван с тремя подушками . Комбинируйте дома или в офисе изысканную домашнюю мебель Inkoo!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted