Tugitool Inkoo 85x90x84cm

3534001

Tugitool Inkoo 85x90x84cm

3534001
Hind alates
782,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kas teadsid, et konkreetse siluetiga ja ühetoonilised mööbliesemed annavad ruumile värske ja särava mulje? Minimalistliku stiiliga moodultugitool on ideaalne sisustuselement, millesse investeerida, kuivõrd kvaliteetne ja ajatu välimustega mööbliese on väärtustatud kõrgelt ka järeltulijate seas!

Inkoo tugitool on äärmiselt praktiline. Inkoo tugitooli kõrged jalad tagavad tugitooli alusele alale hõlpsa ligipääsu, muutes koristamise imelihtsaks. Tugitooli istme- ja seljatoepadjad on eemaldatavad, mistõttu on Inkoo sarja mööbliesemed ideaalne valik lastega ja/või loomadega peredele – kõiksugu puru, pudi ja karvade eemaldamine pole varem nii mugavaks tehtud.

Inkoo tugitool mõõtudes 85x90x84cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) kuulub kvaliteetsete Inkoo diivani- ja istmeelementide valikusse. Inkoo sari pakub võimalust kombineerida väga mitmesuguseid diivanikomplekte. Nõnda väldid tulutuid otsinguretki, et leida omavahel sobituvad diivanid ja tugitoolid ning saad rõõmustada oma kodu jaoks täiuslikku diivanikomplekti ise kokku pannes!

Valikus on erinevad patjade sisumaterjalid, et saaksid valida oma istumiseelistustele sobivaima. Inkoo tugitoolile saad valida jalad puidust või metallist. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattele ja ei sisalda diivanijalgu. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, küsi pakkumist siit samast!

Минималистский стиль - идеальный элемент для инвестирования.

Знаете ли вы, что четкий силуэт и однотонная мебель, придают комнате свежее и блестящее впечатление? Минималистский стиль - идеальный элемент для инвестирования. Высококачественные и неподвластные времени предметы мебели, высоко ценятся среди потомков!

 

Кресло Inkoo чрезвычайно практично, его высокие ножки обеспечивают легкий доступ при уборке. Мягкие подушки сиденья являются съемными, что делает мебель Inkoo идеальным выбором для семей с детьми  или животными , т.к. очищение и удаление волос  и шерсти никогда не были такими удобными.

 

Кресло  Inkoo имеет размер 85x90x84 см (ширина x длина x высота). Оно относится к серии высококачественных диванов и элементов для сиденья Inkoo. Серия Inkoo предлагает возможность комбинировать широкий спектр комплектов диванов. Это позволяет избежать неудачных сочетаний и найти подходящие диваны, кресла и подушки. Наслаждайтесь идеальным сочетанием диванов для вашего дома!

 

Существуют различные материалы для подушек, чтобы вы могли выбрать наиболее подходящие именно для вас

Кресло доступно с деревянными или металлическими ножками.  «цена от» дана к текстильному покрытию и не включает стоимость ножек. Существует много разных цветов покрытий,поэтому спрашивайте прямо сейчас!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted