Tool Jelly

31829110

Tool Jelly

31829110
Hind alates
171,00 €
Alates / kuus

Naudid meeleolukaid koosviibimisi söögilaua ümber, ent teinekord tunned, et lihtsalt füüsiliselt enam ei jaksa?  Tundide kaupa paigal istumine väsitab ka kõige tugevamat keha. Seetõttu ongi oluline mugav söögitool.

Õigesti valitud mugav tool ei nõua isegi pika koosviibimise vältel tähelepanu – see on nii mugav, et su keha ei anna kuskilt otsast märku, et õhtu võiks lõppeda. Tool Jelly on mugav tänu kaarjas seljatoele ja laiale istmeala. Tegu on ideaalse valikuga väiksemamõõdulistesse eluruumidesse!

Tool Jelly on maitsekalt retrohõnguline, pakkudes mugavat istet ka kõige nõudlikumatele. Tool Jelly kuulub samanimelise neljale inimesele mõeldud söögilaua komplekti juurde, mis tänu kompaktsusele passib imehästi väiksemasse kööki, söögituppa või lausa elutuppa. Kombineerides Jelly söögitoolid ja laua lood koju kauni ja harmoonilise söögitoa komplekti!

Tool Jelly jalad on valmistatud naturaalsest puidust ning istme- ja seljaosa plastikust. Tooli mõõdud on 42x52x80 cm (Laius x Sügavus x  Kõrgus).

Вы наслаждаетесь совместным впремяпровождение за обеденным столом, но иногда вы чувствуете, что это тяжело физически?

 

 Сидение часами придаёт усталости даже самому сильному телу. Вот почему важно иметь удобную мебель.

Правильный выбор удобного стула не вызывает чувства усталости - он настолько удобен, что ваше тело не дает вам никаких сигналов о том, что вечер может закончиться. Стул Jelly удобен благодаря изогнутой спинке и широкому сиденью. Это идеальный выбор для небольших жилых помещений!

 

Стул Jelly со вкусом ретро, он обеспечивает удобное сиденье даже для самых требовательных. Стул Jelly принадлежит к комплекту обеденного стола для 4х человек,  который, благодаря своей компактности, прекрасно смотрится на небольшой кухне, в столовой или даже в гостиной. Сочетай стулья Jelly со столом той же серии, и ты создашь красивую и гармоничную столовую!

 

Ножки стула Jelly сделаны из натурального дерева,а сиденья и задняя часть- из пластика. Размеры стула 42x52x80 см (ширина x длина x высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted