Kaabeldus

kbds

Kaabeldus

kbds
Alates / kuus

Kaasaegne ja innovatiine kaabeldussüsteem, mis võimaldab teil mugavalt kasutada arvutit ning interneti olenemata sellest, kus te kontoris asute. Töökeskkond muutus just palju mugavamaks!

Kaablite paigaldamiseks, läbiviikudeks ja kinnitamiseks töölauadele on palju erinevaid võimalusi ja lahendusi alates lihtsatest läbiviikudest ja kaablirennidest kuni keerulisemate lahendusteni.

Powerport kaabeldussüsteem. Üha mobiilsemaks muutuavas töökeskkonnas on arvutite kaasamine läbirääkimistesse ja kliendikülastustesse lihtsam, kui pistikud ja liitmikud on käe-jala juures laua kaanel. Powerport tõuseb vertikaalselt laua pinna tasemest ning paljastab mitmekülgsed liidesed. Mudelil 29041-501 on kolm pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, CAT 6). Mudelil 29041-502 on VGA-pesa, audio-pistik, kaks pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, CAT 6).

Powerbox-kaabeldussüsteemi avatava katte alla on peidetud palju liideseid. Erinevad lahendused nii töölaudadele, kui ka nõupidamislaudadele. Töölauale sobivas süsteemis on standardina kolm pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, cat 6). Mudel 29040-501 on ette nähtud nõupidamislaudadele. Standardvarustuses kuus pistikupesa ja neli data-liidest (RJ45, CAT 6). Eritellimusena võimalikud ka muud liidesed ja kombinatsioonid.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted