Põrandalamp Kendo

7054146

Põrandalamp Kendo

7054146
Hind
494,00 €
Alates / kuus

Nauditava valguslahenduse loomine on üks otstarbekamaid investeeringuid, mida oma kodu heaks teha saad. Hea valgustatus tähendab, et ruumis on täpselt parasjagu valgust kõige vajaliku jaoks: lugemiseks, kokkamiseks, töötamiseks, teleri vaatamiseks või niisama koos lähedastega aja veetmiseks. Seetõttu soovitame kasutada ühes ruumis eri tüüpi valgusteid.  Põrandalambid sobivad ideaalselt nii lugemislampideks kui ka mõnusa üldvalguse loomiseks.

Kendo põrandalamp on kvaliteetne ning isikupärane disainvalgusti. Artdecoliku põrandalambi raam on valmistatud vastupidavast puidust, mis lisab valgustile nii stiili kui ka stabiilsust. Klassikaliselt ümara vormiga lambikuplit saab liigutada vastavalt soovile  kas üles- või allapoole. Oma huvitava geomeetrilise ning kaasaegse disaini poolest sobib Kendo põrandalamp ideaalselt modernsesse elamisse.

Hoolikalt planeeritud ning oma eriliste elanike näoline interjöör on nii ajalises kui ka rahalises mõttes investeering, mis püsib väärtuslikuna pikka aega. Ka see unikaalne põrandavalgusti lööb toa särama nii mitmeski mõttes. Kasuta võimalust ning muuda oma kodu sisekujundus kadestamisväärselt stiilseks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted