Vahtplastist istumispadjad Kivikko

KIVIKKO

Vahtplastist istumispadjad Kivikko

KIVIKKO
Alates / kuus

Vahtplastist istumispadjad on uus revolutsioon mööblimaailmas!

Unusta tumbad ja tugitoolid, vahtplastist istumispadjad on vallutanud nii kodud, kontorid kui ka avalikud ruumid. Need annavad piirideta vabaduse kasutada patju kuidas hing ihkab ja vajadus on. See on ka nende peamine võlu.

Erinevates mõõtudes vahtplastist istumispadjad on uskumatult mugavad, pehmed ja samal ajal ka vormi hoidvad. Erinevad värvitoonid võimaldavad luua sisekujunduses erinevat tonaalsust, muutes ruumi kas rangemaks ja korrektsemaks või vastupidiselt just mängulisemaks ja vabamaks. Tänu oma multifunktsionaalsusele sobivad vahtplastist istumispadjad nii lastetubadesse, mänguruumidesse, kontorisse, konverentsisaali või suuremasse elamisse diivani ja tugitoolide täienduseks.

Vahtpadjad on erineva kõrguse, suuruse ja disainiga. Tellida on neid võimalik ainult komplektina, sest siis tuleb nende võlu ja kasutusvõimalus paremini välja. Las lapsed ehitavad nendest onne ja huvitavaid loomakujusid. Las töötajad sätivad end neile mugavalt koosoleku ajal istuma. Või too need lagedale, kui kodu on parimaid sõpru täis ja vajad lisaistumiseks pinda.

Подушки для сидения - это новая революция в мире мебели!

 

Забудьте о тумбах и креслах, тк мягкие подушки завоевали дома, офисы  и общественные места. Они дают безграничную свободу использования, когда душа этого требует. В этом их главная прелесть.

 

Подушки для сидения представлены в разных размерах и являются невероятно удобными, мягкими и в то же время, защищенными от плесени. Различные цвета позволяют создавать разные тона в дизайне интерьера, делая комнату более строгой и правильной или, наоборот, более игривой и расслабленной. Благодаря многофункциональности пены, амортизирующие подушки подходят для детских, игровых комнат, офисов, конференц-залов или больших жилых помещений в дополнение к диванам и креслам.

 

Подушки из пены имеют разную высоту, размер и дизайн. Их можно заказать только в комплекте, так как их функциональность и очарование будут лучше подчеркнуты. Пусть дети построят,из этих простых подушек,  животных. Позвольте сотрудникам комфортно усесться во время встречи. Используйте их у себя дома, если у вас в гостях полно друзей, и вам нужно дополнительное пространство.

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted