Seminarilaud Klik

klik

Seminarilaud Klik

klik
Alates / kuus

Suurte ja raskete töölaudade aeg on möödas! Kaasaegsete seminari- ja loenguruumide puhul on ülimalt oluline, et laudu oleks vajadusel lihtne liigutada. Taoline liigutamisvabadus võimaldab seminare ja loenguid loomingulisemalt läbi viia ning vajadusel kasutada ruume ka muudel eesmärkidel.

Seminarilaud Klik on ideaalne kehastus kaasaegsest töölauast, mis passib imehästi seminari- ja loenguruumidesse. Laud on välimuselt lihtne, ent väga läbimõeldud disainiga, mitte ükski detail pole üleliigne või ebavajalik. Taoline lihtsus on taotluslik, kuivõrd see võimaldab Klik seminarilaudu lihtsasti kohandada erinevatesse ruumidesse.

Kaasaegsete seminari- ja loenguruumide sisustamine pole kunagi nii lihtne ja nutikas olnud! Seminarilaud Klik unikaalsus peitub selle transporditavuses. Klik laudu on võimalik hõlpsasti kokku pakkida või teineteise peale paigutada, et laudade liigutamine oleks lihtsaimast lihtsam! Voldi lauajalad kokku ja aseta lauad seina najale kompaktselt seisma või aseta lauad teineteise otsa ruumi nurgas – võimalusi on palju! Ruumikus on tagatud igal juhul!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted