2-kohaline diivan Estelle 150x81x84 cm

00013

2-kohaline diivan Estelle 150x81x84 cm

00013
Mõistlik hind alates

Tavahind: 804,00 €

Special Price 595,00 €

Järelmaks alates / kuus

Diivanikomplekt mängib kauni ning tervikliku sisekujunduse loomises väga olulist rolli. Me kõik soovime, et kodune miljöö oleks täiuslikult tasakaalus, harmooniline, stiilne ning peegeldaks just oma inimesi ja nende väärtusi.


Diivan Estelle on mõeldud sulle, kui väärtustad elegantsust, ajatut klassikat ning traditsioonilist siluetti. Tegemist on klassikaliselt ilusa 2-kohalise diivaniga, mille kõik detailid moodustavad kokku tervikliku üldpildi. Heledast värvigammast õhkub skandinaavialikku lihtsust ning romantilist hubasust.


Diivani istmepatju ning käetugesid ääristab kaunis õmblusdetail, mis liidab diivani eri osad ühtseks tervikuks ning lisab täpselt paraja annuse elegantsust. Mõnusalt pehme seljatugi ning istumisase garanteerivad aga maksimaalselt mugava istumiskogemuse.


Loo enda ning oma pere jaoks nauditav puhkenurk kas elu-, söögi- või magamistuppa – Estelle sobib kõikjale! Kahekohaline diivan on kaetud heleda vastupidava kangaga, jalad on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust. Keskmisest kõrgemad diivanijalad muudavad ka diivani alt koristamise äärmiselt lihtsaks ning mugavaks.


2-kohalise hubase ning stiilse diivani Estelle mõõdud on 150x81x84 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

595.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted