2-kohaline diivan Texas

00014

2-kohaline diivan Texas

00014
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 659,00 €

Special Price 1 313,00 €

Järelmaks alates / kuus

Nahkdiivanid on oma kategooria kroonitud kuningad ning seda põhjusega: need on alati ning ajatult stiilse välimusega, lihtsasti hooldatavad, vastupidavad ning pakuvad maksimaalset istumismugavust. 2-kohaline diivan Texas täidab kõik eespool nimetatud kriteeriumid ning veel enamgi!


See mõnus nahkdiivan on keskmisest kõrgemate selja- ning laiemate käetugedega, mis muudavad su puhkehetked senisest veel enam nauditavaks. Maksimaalse kasutamismugavuse tagab aga reclainer-diivanitele omane jalatoemehhanism. See on luksus, mida saad endale lubada!


See 2-kahekohaline diivan Texas pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ning on eeskujuliku vastupidavusega. Nahkdiivan sobib oma stiililt ning olemuselt pea igasse eluruumi: nii elutuppa, magamistuppa, kabinetti kui ka sauna eesruumi. Tänu pikale elueale on sul võimalik seda oma interjööris katsetada mitme aasta jooksul.


Korralik nahkdiivan on investeering mugavusse ning stiili. Võrreldes tekstiilkattega diivaniga on seda oluliselt lihtsam ning murevabam hooldada ja puhastada. Laiad diivanijalad hoiavad su põrandat ning muudavad diivani liigutamise hõlpsaks.


Kvaliteetsest pruunist nahkdiivanist Texas saab sinu kodus tõeline pilgupüüdja!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

1313.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted