3-kohaline diivan Estelle 208x83x80 cm

00034

3-kohaline diivan Estelle 208x83x80 cm

00034
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 005,00 €

Special Price 788,00 €

Järelmaks alates / kuus

Iga kodu on ennekõike oma elanike nägu, peegeldades Oma Inimeste tegemisi, meeldimisi, väärtusi ning maitset. Seepärast on sisekujunduse läbimõtlemine niivõrd palju aega, hoolt ning pühendumist nõudev ülesanne: me lepime vaid parima tulemusega!

Diivan Estelle on loodud kergelt romantilise meelelaadiga elunautlejale. Selle klassikalises disainis on elemente, mis annavad diivanile tervikuna pehme ning ülimalt sõbraliku karakteri: kaardus käetoed, kohevad istumispadjad ning aegumatult stiilne hele pepita-muster.

Tegu on klassikaliselt ilusa mööbliesemega, mille iga detail täiustab üldmuljet. Estelle diivan on kaunis täiustus elutoa puhkenurka, magamistuppa romantilise atmosfääri lisamiseks või kodukontorisse hubase lugemisoaasi loomiseks.

Diivani kattematerjaliks on vastupidav kangas. Väikesemõõduline kangamuster annab kokku heleda üldpildi ning mõjub interjööris tervikuna avarust ning ruumikust loovalt. Diivanijalad on kvaliteetsest tammepuidust. Komplekti kuuluvad ka diivaniga harmoneeruvad kaunid diivanipadjad!

3-kohalise diivani Estelle mõõdud on 208x83x80 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

788.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted