3-kohaline diivan Nelson 257x93x84 cm

00033

3-kohaline diivan Nelson 257x93x84 cm

00033
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 019,00 €

Special Price 755,00 €

Järelmaks alates / kuus

Heledad kangad, lihtsad klassikalised vormid ning mugav funktsionaalsus on mööblimaailmas jätkuvalt tõusev trend. Kui ka sina, nagu väga paljud teised Isku kliendid, armastad interjööris skandinaavialikku tasakaalukust ja rahulikkust, siis diivan Nelson on midagi täpselt sulle!

Lihtsa, ent hurmava disainiga diivan on Soome disainerite meistriklass. Olles inspiratsiooni saanud Skandinaavia puhtast, puutumata loodusest ning sellest sõnulseletamatust atmosfäärist, mis voogab järvede ning kaljusaarte vahel, on loodud ka mööblisari Nelson.

Diivan Nelson on ehitatud väga tugevale karkassile, mille ümber on loodud mõnus, pehme polsterdus. Eriti kutsuvalt mõjuvad kohevad diivanipadjad nii seljatoel kui istumisalusel. Diivanil ei puudu ka käetoed, mis muudavad vormi konkreetseks ning on igati praktilised.

Diivanil on mugava istumis- ning äraolemise ruumi kolme täiskasvanud inimese jagu. Kui soovid luua omale suuremat istumisnurka, sobib Nelsoni sari väga hästi ka selleks, et kombineerida erinevaid diivaneid või tugitoole. Neutraalselt pastelne hallikas toon annab värvide ning vormide kokkusobitamiseks lõputult võimalusi!

Diivani Nelson mõõdud on 257x93x84 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

755.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted