Diivan Darlington / 3-kohaline

00025

Diivan Darlington / 3-kohaline

00025
Mõistlik hind alates

Tavahind: 4 273,00 €

Special Price 3 205,00 €

Järelmaks alates / kuus

Südamega loodud kvaliteetne diivan on vastupidav ning säilitab hea välimuse ja mugavuse aastakümneid. Diivan Darlington on just seda ja veel palju enamatki! Võrratu suuremõõduline diivan on kaunis ja klassikaline. Diivani käetugede kaarjas kuju, needitud detailid ja läbitepitud padjaservad lisavad diivanile suursugusust.

Diivani Darlington muudavad unikaalseks selle jalad – esijalgade asemel on kaunistustega rullikud. Ühest küljest lisavad need funktsionaalsust ja diivanit on lihtsam liigutada, mis tuleb eriti kasuks külaliste võõrustamisel ja eluruumide koristamisel. Teisalt lisavad väljapeetud disainiga rullikud diivani välimusele kõrgehinnalisust, muutes selle eriliseks esemeks terves interjööris.

Diivan Darlington on osa S.O.U.L tooteperest, kuhu kuulub üle 2000 mööbli- ja sisustustoote ning mis vastab rangetele kvaliteedi nõuetele. Lisaks soliidsele diivanile Darlington on kaubavalikus diivanid, lauad, kummutid, dekoratiivesemed, vaibad, lambid, padjad, küünlad ja isegi maalid. Nõnda saad kombineerida oma koju imeilusa komplekti.

Diivani mõõdud on 240x94x85 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Ülaltoodud hind kehtib fotol näha oleva viimistlusega tootele, millel on kasutatud naturaaltoonis nahkkatet Grizzly 89 1518-62 nature ja jalgasid York.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

3205.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted