Diivan Leonora / 2-kohaline

00022

Diivan Leonora / 2-kohaline

00022
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 108,00 €

Special Price 857,00 €

Järelmaks alates / kuus

Diivan Leonora on sinu kodule stiilseks ehteks, komplimentide magnetiks. Diivan on veetlevalt suursugune ja romantiline. Selle hoolikalt läbimõeldud detailid loovad võrratu üldmulje. Pehme seljatugi ja istumisosa muudavad diivani äärmiselt mugavaks ja kroogitud kanga detail ümaratel käetugedel lisab siniverelisust.

Istumisasemele lisavad unikaalsust selle jalad – esijalgade asemel on kuldsed rullikud, mis ühest küljest lisab lihtsasti liigutatavuse funktsionaalsust, mis tuleb eriti kasuks külaliste võõrustamisel ja eluruumide koristamisel, teisalt lisavad kuldset tooni rullikud välimusele kõrgehinnalisust, muutes diivani eriliseks esemeks terves interjööris.

Diivani kattematerjalide lai värvivalik võimaldab valida sinu koju sobivaima! Väljatoodud hind on antud kattekangaga Easy 112 kaetud diivanile, mida täiustavad tammepuidust jalad. Tutvu kindlasti ka Leonora seeria tugitoolidega ja küsi lisainfot võimalike kattekangaste kohta!

2-kohalise diivani Leonora mõõdud on 150x103x86 cm (laius x kõrgus x sügavus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

857.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted