Diivan Module 230x88x82 cm

00030

Diivan Module 230x88x82 cm

00030
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 611,00 €

Special Price 1 252,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kaunis ning mugav diivan on hubase toa nurgakiviks. Seepärast on sobiva diivani valimine üsna keeruline ülesanne. Arvestama peab nii pere suuruse, ruumilahenduse kui ka üldise sisekujunduse stiiliga. Oma esimest kodu luues ei pruugi pere veel väga suur olla ning kolmekohaline diivan on täiesti piisav.

Aja jooksul võib aga tekkida vajadus ruumikama istumisnurga järele. Siinkohal tulebki appi moodulmööbel! Module sari pakub laia valikut diivani- ja istmeelemente, mida kombineerides saad ise luua täpselt sellise diivanikomplekti, mis vastab sinu pere soovidele ning vajadustele.

See kolmekohaline mooduldiivan on ka väga funktsionaalne: tavalisest kõrgemad diivanijalad muudavad toa koristamise palju lihtsamaks ning lisavad ruumi juurde kerget ning õhulist ilmet. Lisaks sellele on kõrgete jalgadega diivanid ning tugitoolid  sisustusmaailmas tõusev trend!

Kolmekohaline mooduldiivan on suurepärane valik koju, mis on elav, aktiivne ning hindab lisaks kvaliteedile ka praktilisust. Module sarja diivanid on klassikalise joonega ning sobivad nii suuremasse kui väiksemasse eluruumi. Nii värvilt kui disainilt pigem neutraalne diivan sobib samas ka paljude sisukujundustrendidega.

Muuda oma kodu praktiliseks ning kauniks moodulmööbli abil! Diivani Module mõõdud on 230x88x82 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

1252.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted