Diivan Oslo 181x100x85 cm

00029

Diivan Oslo 181x100x85 cm

00029
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 953,00 €

Special Price 1 445,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kas oled märganud, et mööblisarjad on sageli inspireeritud elust enesest? Ideid annavad nii kultuurilised, geograafilised kui ka näiteks ajaloolised seigad. Oslo mööblisarja nimi viitab imeilusale Norra pealinnale ning kaudselt ka seal elavaile inimestele. On ju teada-tuntud tõde, et norrakad armastavad mugavust ning oskavad hinnata kvaliteeti!

Just need väärtused toob diivan Oslo ka sinu koju! Madal, pehme ning lai kahekohaline diivan on oma kategooria seas uue põlvkonna esindaja. Samas rütmis, kuidas meie elu- ning töötempo muutub üha kiiremaks, liigub kaasa ka disainmööbli funktsionaalsus. Me teame, et hindad üha enam maksimaalset mugavust ning kvaliteeti, mis teenib sind aastaid!


Diivan Oslo mahutab mõnusalt  istuma kaks täiskasvanud inimest. Tegemist on kompaktse ning samas ülimugava diivaniga, mis sobib nii osaks suuremast mööblikomplektist kui ka iseseisvalt mistahes eluruumi. Stiilse, ent neutraalse disaini poolest on see igati sobilik lahendus ka kontorisse, ateljeesse või lounge’i!

Diivani tugevat karkassi katab vastupidav tume kangas, mis loob suurepärase aktsendi näiteks endiselt väga populaarses skandinaavialikus heledas interjööris. Madalad laiad metalljalad hoiavad su põrandat ega trügi üldpildis liigselt esile.

Diivani Oslo mõõdud on 181x100x85 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

1445.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted