Diivan Westport LC / 3-kohaline

00017

Diivan Westport LC / 3-kohaline

00017
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 680,00 €

Special Price 1 356,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kui soovid endale Ameerika stiilis unelmate diivanit, on Westport LC just sinu jaoks loodud. Lai ja pehme paljude patjadega diivan räägib küllusest ja lausa kutsub enesesse maanduma. Westport LC on diivan, millel on nauding nii sõpradega maailma asjade üle arutada kui ka argiõhtul perega lõõgastuda.

Westport LC on kvaliteetdiivan, mis kestab kaua. Seepärast on sul võimalus lüüa kaasa endale sobiva diivani loomisel. Sa saad ise otsustada, milline kanga tüüp, värv ja muster sinu koju kõige sobivam on. Vastavalt oma soovile võid kasutada kas läbivalt sama või mängida kahe erineva kangaga - nagu on tehtud näiteks fotol oleva diivani puhul.

Toodud hind kehtib eriti pehmele suletäidisega diivanile, millel on kasutatud fotol näha olevaid kattekangaid Nevada Nature ja Phoenix Stripe. Selleks, et tellida just enda maitsele ja koju ideaalselt sobiv diivan, küsi kindlasti lisa ISKU tootespetsialistidelt!

Kahe laia istmepadjaga 3-kohaline diivan on mõõdus 223x94x86 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

1356.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted