Diivanvoodi Kolo / valge

00018

Diivanvoodi Kolo / valge

00018
Mõistlik hind alates

Tavahind: 1 160,00 €

Special Price 870,00 €

Järelmaks alates / kuus

Diivanvoodis Kolo on suurepäraselt ühendatud oivaline skandinaavialik stiil ja praktiline lahendus lisavoodi pakkumiseks. Kaunis kerge diivan on hetkega muudetav üheinimesevoodiks, mida saab kasutada ootamatult saabunud sugulane või lapsele kauemaks külla jäänud sõber. Lisavoodi jaoks vajad sa nüüd õige vähe ruumi!

Kolo diivanvoodi on kaunis skandivaavia stiilis. Lihtsate sirgete joontega alusraamile annavad iseloomu poolviltused lisatoega jalad. Diivani pehmet põhja on võimalik kasutada alusmadratsina. Kolm suurt pehmet seljatoe patja ja käetugedeks mõeldud padjad lisavad diivanile mõnusat kodusust.

Diivan on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Patjade katteid saab puhastamiseks hõlpsasti eemaldada. Ülaltoodud hind kehtib pildil olevale valge raamiga diivanoodile. Kui hakkad diivanvoodit tellima, küsi kindlasti meie tootespetsialistidelt nõu lisavõimaluste kohta!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

870.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted