Madal klaasustega kapp Linja / kask või valge

00053

Madal klaasustega kapp Linja / kask või valge

00053
Mõistlik hind alates

Tavahind: 496,00 €

Special Price 367,00 €

Järelmaks alates / kuus

Lihtsus võib olla täiuslik ja Linja tooteseeria on selle heaks tõestuseks. Madal klaasustega kapp Linja esindab modernset skandinaavia stiili, tuues tuppa selgust ja helgust. Naturaalsest täispuidust kere annab kapile tugevust ja kestvust, klaasist uksed ning metallist ehisdetailid lisavad funktsionaalsust ja omapära.

Kuna Linja toodete stiil sobib nii modernsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju, on klaasustega madalamal kapil palju kasutusvõimalusi. Pea meetripikkused riiulid klaasuste taga mahutavad üllatavalt palju – seetõttu on kapp omal kohal nii elutoas, esikus kui ka lastetoas. Klaasustega kappi Linja pakutakse kauni lumivalgena või naturaalses kasetoonis.  

Kapp Linja on kvaliteetne nii materjalidelt kui teostuselt. Uste täitena on kasutatud vastupidavat karastatud klaasi. Lisaks kapi värvile (kask või valge) saab tellija otsustada ka, milliseid jalgu eelistab – kas puidust, metallist või hoopis soklit.

Klaasustega kapi mõõdud on 90x42x50 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

367.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted