Öökapp Sundborn / 41x35x68 cm

00055

Öökapp Sundborn / 41x35x68 cm

00055
Mõistlik hind alates

Tavahind: 158,00 €

Special Price 113,00 €

Järelmaks alates / kuus

Valge lauake Sundborn on kasutatav nii öökapina kui kerge abilauana esikus või elutoas. Kompaktsete mõõtudega öökapp mahub hästi ka veidi kitsamasse ruumiossa ja annab sellele värske ilme. Sahtlis võid hoida asju, mida sa ei soovi eksponeerida, alumisele lisariiulile saad aga mugavalt käest panna näiteks ajakirjanduse või järge ootavad raamatud.

Sundborn mööblit iseloomustab kerge ja õhuline, aga ka veidi vahemerelik stiil. Läbimõeldud detailid tekitavad ruumis kergelt suursuguse õhkkonna. Altpoolt kitsenevad jalad, kaarduv pealisplaadi serv, vaevumärgatavad süvistatud kaunistused välisnurkadel või aktsendina mõjuvad tumedad nupud loovad kauni mõjusa terviku.

Öökapi Sundborn mõõdud on 41x35x68 cm (laius x sügavus x kõrgus), mis teeb temast täiusliku öökapi või abilaua. Kapikesel on raamist veidi laiem pealisplaat, ette avanev tumevaskse ümmarguse nupuga sahtel ja avatud lisatasapind. Kombineerides Sundborn öökappi sama seeria töölaua või konsoollauaga, saad luua meeldivalt mõjusa terviku.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

113.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted