TV-kapp Family 110x43x54

00036

TV-kapp Family 110x43x54

00036
Mõistlik hind alates

Tavahind: 402,00 €

Special Price 316,00 €

Järelmaks alates / kuus

Elutuba on koht, kus tõenäoliselt veedetakse päeva lõikes kõige rohkem aega. Küllap seepärast nimetamegi seda elutoaks – meie elu on koondunud paljuski just sellesse ruumi, just seal elu keeb. Seepärast on oluline, et elutuba oleks sisustatud praktiliselt, maitsekalt ning harmooniliselt.

Elutuppa koonduvad mitmed tegevused: ühised vestlused, lauamängude mängimine, kohvilaua sättimine – ent levinuim tegevus on siiski teleri vaatamine. Kihvt filmiõhtu pere või parimate sõprade keskel on üks mõnusamaid aja veetmise viise! Et muuta just sellised õhtud veelgi hubasemaks, pakub Isku parimat valikut kvaliteetseid ning stiilseid TV-kappe!

Televiisori alus Family esindab mööblisarja, mida iseloomustab puhas joon, läbimõeldud detailid, hele värvigamma ning funktsionaalsus. Teleri saad asetada silmade suhtes täpselt sobivale kõrgusele. Lisaks sellele pakub TV-kapp Family ka asjade hoiustamise võimalust kahe riiuli ning kahe sahtli abil. Mida korrastatum on ruum su ümber, seda rahulikum on ka sinu meel!

Nutikalt on lahendatud ka alatine probleem kõikvõimalike juhtmetega: TV-kapi riiulite tagaseinas on väikesed avad, mille kaudu saad ühendada teleri, digiboksi ja ruuteri juhtmed – nii ei teki kapi taha ebameeldivat juhtmepundart! Lisaks praktilisusele toob just Family TV-kapp sinu koju modernset klassikat kapi hoolsalt läbimõeldud disaini näol.

TV-kapi Family mõõdud on 110x43x54 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted