Söögilaud Eminence / 90x160-210 cm

31829200

Söögilaud Eminence / 90x160-210 cm

31829200
Hind

Tavahind: 1 552,00 €

Special Price 1 310,00 €

Järelmaks alates / kuus

Mitmekülgne söögilaud Eminence – sobiva laua valimine pole ealeski nii lihtne olnud!

Söögilaua valimine võib teinekord päris keeruliseks osutada. Ideaalse laua otsimisel tõuseb mitmeid küsimusi: Mis materjal valida? Mis värvitoon? Kui suur? Pakume sulle lihtsat lahendust! Saa tuttavaks – mitmekülgne söögilaud Eminence!

Disainilt äärmiselt minimalistliku söögilaua teevad ainulaadseks valikulised detailid. Eminence annab laua soetajale võimaluse kombineerida oma kodu interjööriga täpselt sobituva laua. Tegemist on söögilauaga, mida saab mugavalt ka pikendada kahe jätkuosaga. Need on paigutatud laua sisse, nii et ei jää jalgu ega ette, kui kasutuses pole.

Unusta kuumakahjustused söögilaual! Söögilaud on keraamilise lauaplaadiga, mis on valmistatud uudsest kraapimiskindlast keraamilisest kivist. Tegu on nii vinge materjaliga, et see kannatab hästi kuuma potti ilma, et see kahjustuks! Soovi korral saad valida hoopis laminaat- või klaasplaadi. Pole kahtlustki, et klaasplaat lisab ruumile avarust ja õhulisust.

Mattvalgele lauale lisab mitmekülgsust asjaolu, et seda on võimalik soovi korral pikendada lausa 50 cm. Hõlpsa liigutusega saab 160 cm pikkusest lauast 210 cm pikkune laud, mille ümber saab istuda 8-10 inimest. Suurepärane valik avarasse söögituppa!  

Mõõdud: 90x160 cm (pikendatav kuni 210 cm või 260 cm), kõrgus 76 cm. Kaal 94 kg.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted