Söögilaud Haven 140x90 cm

31091001

Söögilaud Haven 140x90 cm

31091001
Hind

Tavahind: 417,00 €

Special Price 278,00 €

Järelmaks alates / kuus

Söögilaudu on mitmesuguseid – nii silmapaistvaid disainikaid, näotuid taldrikualuseid, kui ka ajatuid klassikuid. Lisaks välimusele on äärmiselt oluline laua kvaliteet, sest vaid meisterlikult valmistatud lauad on vastupidavad ja perekonnas au sees. Kui sa soovid täiustada oma kodu kvaliteetse klassikaga, siis minimalistliku disainiga söögilaud Haven on võrratu valik!

Minimalistliku disainiga söögilaud Haven on traditsioonilise siluetiga ja ajatu. Sel laual on vastupidav puitkonstruktsioon, mis hoiab selle väärtust kõrgena aastaid. Laua välimusele lisab erilisust lauasahtel, mida kaunistab eriline nupp.

Lihtsas disainis ja mitmekülgsuses peitub võlu! Haven on klassikaline söögilaud, mille lumivalge toon mõjub igas interjööris helgelt. Laud sobitub hästi nii kaasaegsesse linnakorterisse, traditsioonilisse eramajja kui ka romantilisse maakodusse.

Soovi korral saad laua soetada ka komplektis oleva tooliga. Laua mõõdud on 140x90 cm (Kõrgus x Laius x Sügavus).

Минималистичный обеденный стол Haven - это традиционный силуэт и вечная классика

 

Существует множество кухонных столов- яркие дизайнерские, безликие сидения, а также вечная классика. В дополнение к внешнему виду, качество стола , чрезвычайно важно, поскольку только мастерски созданные столы долговечны и прослужат нам годами. Если вы хотите усовершенствовать свой дом с помощью высококачественной классики, то стол с минималистическим дизайном Haven- отличный выбор!

 

Минималистичный обеденный стол Haven - это традиционный силуэт и вечная классика. Этот стол имеет прочную деревянную конструкцию, которая сохраняет свою устойчивость в течение многих лет. Внешний вид стола укращает ящик со специальной оригинальной кнопкой.

 

Простой дизайн и универсальность - это волшебство! Haven - классический обеденный стол белоснежного тона, который светится в каждом интерьере. Стол хорошо вписывается в современный городской дом, в традиционный частный дом и в романтический загородный дом.

 

Если вы хотите, то вы также можете заказать стол в комплекте со стулом. Размер стола 140x90 см (Высота x Ширина x Глубина)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

278.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted