Sahtlitega vitriin Haven / 2 uksega

919134

Sahtlitega vitriin Haven / 2 uksega

919134
Hind

Tavahind: 650,00 €

Special Price 520,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kui eelistad kvaliteetset klassikat, on avar sahtlitega vitriinkapp Haven sinu jaoks!

Sahtlitega vitriinkapp Haven on kodu rõõmuks ja uhkuseks, sest on kaunis, mahukas ja vastupidav. Valge vitriinkapp toob tuppa helgust ja pakub rohkelt ruumi nii sahtlites kui ka vitriinklaasi taga. Kui sa soovid täiustada oma kodu kvaliteetse klassikaga, siis minimalistliku disainiga vitriin Haven on võrratu valik! 

Stiilipuhas sahtlitega vitriinkapp Haven on traditsioonilise siluetiga ja ajatu. Kapil on vastupidav puitkonstruktsioon, mis hoiab selle väärtust kõrgena aastaid. Vitriinkapi välimusele lisavad iseloomu dekooriga sahtlid ja toredad ümmargused nupud. Vitriiniosa pakub võimaluse eksponeerida kaunist keraamikat, armsaid mälestusesemeid või näiteks meeleolukaid fotosid.

Lihtsas disainis ja mitmekülgsuses peitub võlu! Haven on klassikaline vitriinkapp, mille lumivalge toon mõjub igas interjööris helgelt. Vitriin sobitub hästi nii kaasaegsesse linnakorterisse, traditsioonilisse eramajja kui ka romantilisse maakodusse; seda saab kasutada nii söögitoas, köögis, elutoas kui ka avaras vestibüülis.

Sahtlitega vitriinkapp Haven on mahukas: mõõtuga 100x40x185 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kui soovid sisustada oma kodu klassikalises valges stiilis, leiad sobivad maitsekad lahendused Haven’i sarja elutoa- ja köögimööbli kollektsioonidest!

Если вы предпочитаете качественную классику, то просторная витрина Haven с ящиками для вас!

 

Витрина Haven с ящиками является "домом" для радости и гордости, потому что она прекрасна, объемна и долговечна. Белый витринный шкаф придает яркости комнате и даёт много места, как в ящиках, так и за стеклом. Если вы хотите усовершенствовать свой дом высококлассным стеклом, то витрина Haven - отличный выбор!

 

Стильная витрина Haven с ящиками имеет традиционный силуэт. Шкаф представляет собой прочную деревянную конструкцию, которая сохраняет свою ценность в течение многих лет.  Особенности витрине добавляют декоративные ящики и круглые ручки. Витрина обеспечивает возможность экспонирования красивой керамики, прекрасных памятных вещей или, например, развлекательных фотографий.

 

Простой дизайн и универсальность - это волшебство! Haven - это классическая витрина с белоснежным оттенком, которая придаёт яркости каждому интерьеру. Витрина хорошо вписывается в современный городской дом, в традиционный частный дом и в романтический загородный дом; шкаф можно использовать в столовой, на кухне, в гостиной и в просторном вестибюле.

 

Витрина Haven с ящиками объемная: с размерами 100x40x185 см (ширина x глубина x высота). Если вы хотите украсить свой дом классическим белым стилем, вы найдете подходящие решения в коллекции гостиной и кухонной мебели серии Haven!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

520.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted