Villavaip Beat 140x200cm

37655050

Villavaip Beat 140x200cm

37655050
Mõistlik hind alates

Tavahind: 342,00 €

Special Price 274,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kvaliteetne vaip muudab toa hubaseks, koduseks ja ilusaks. See teeb ruumist toa, tuues kodusoojust, südamlikku pehmust ja emotsiooni. Ilma vaibata on tuba kõle, tühi ja ametlikum, vahel lausa tekitab tunde, et ruum on sisustamata või poolik.

Head vaipa pole aga lihtne leida. Vaip peab sobima interjööriga, peab ühtima ruumisviibijate väärtustega ning olema ilus nii välimuselt kui ka sisemuselt. Kui vaiba välimuse ilust on kergem aru saada, siis sisemine ilu võib tekitada küsimusi. Mida tähendab vaiba sisemine ilu?

Vaip võib olla kvaliteetne ja justkui kunstiteos, samal ajal kui on olemas ka odavaid ning kehvematest, kõvematest ja külmematest materjalidest tehtud vaipu. Villavaip on vaip, mis õhkab kvaliteeti, kestab aastaid (kui mitte aastakümneid) ja millel on hea käia, istuda ning pikutada. Käsitsi tehtud villavaip on soe ja elegantne. Parim villavaip on kohe äratuntav, see on luksusliku välimusega, jättes väljapeetud, aga samas hubaselt koduse tunde.

Käsitsi kootud villavaip Beat on saadaval erinevates värvitoonides. Vali oma koju meelepäraseim – musta, beeži või pruuni mustriga. Ka villavaiba suurused on erinevad, valida saad kolme erineva vahel – 140x200cm, 170x240cm ja 200x300cm.

Высококачественный ковер делает комнату уютной, домашней и красивой.

 

 Из просто помещения ковёр делает комнату, привнося домой тепло, мягкость и эмоции. Без ковра комната пустая и более формальная, а иногда создаёт ощущение незавершенности.

 

Однако, хороший ковер найти нелегко. Ковер должен вписываться в интерьер, он должен соответствовать комнате и быть красивым, как снаружи, так и внутри. Если внешний вид ковра легче распознать, то внутренняя красота может создавать вопросы. Что означает внутренняя красота?

 

Ковер может быть высокого качества - как произведение искусства, а может быть из дешевых, более твердых и холодных материалов. Шерстяной ковер - это ковер, который искрит качеством, которое служит годами (если не десятилетиями), имеет хороший вид, по нему приятно ходить, на нём хорошо даже сидеть. Шерсть теплая и элегантная. Лучший шерстяной ковёр- сразу узнаваем, он имеет роскошный вид, оставляющий впечатление домашнего уюта.

 

Шерстяной ковёр Beat ручной работы доступен в различных цветах. Выберите свой любимый - черный, бежевый или коричневый узор. Кроме того, размеры ковра так же разные, вы можете выбирать между тремя различными размерами - 140x200cm, 170x240cm и 200x300cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

274.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted