Käsitöö-vaip Helmi / 160x230 cm

36054120

Käsitöö-vaip Helmi / 160x230 cm

36054120
Mõistlik hind alates

Tavahind: 498,00 €

Special Price 398,00 €

Järelmaks alates / kuus

Käsitöö-vaip Helmi teeb kodu nooruslikult stiilseks!

Hoolikalt valitud vaip muudab toa ilme terviklikuks ja lisab interjööri omapära. Käsitöö-vaip Helmi on ideaalne aksessuaar igasse majapidamise, tuues ruumi nooruslikku stiilsust, silmailu ja hubasust.

Erilisi vaipu on keeruline leida. Käsitöö-vaip Helmi on juba ainuüksi seetõttu ainulaadne, et sisustuskaubamajadest ei leia just tihti kvaliteetseid käsitööna valminud sisustuselemente, kuid teadupärast kannab just käsitöö endas enim head energiat. Pole kahtlustki, et käsitsi kootud käsitöö-vaip Helmi annab kodule tõelise lisandväärtuse!

Käsitöö-vaip Helmi stiilsus peitub värvikombinatsioonis ja lahedas täppidest koosnevas rombimustris, mis mõjub värske ja noorusliku elemendina igas ruumis. Vaip on saadaval kahes värvikoosluses – sügavhall ja valge ning kohvipruun ja valge. Käsitöö-vaip Helmi stiilsus sobitub ideaalselt nii elutuppa, magamistuppa kui ka kodukontorisse.

Vaip on kootud villast ja viskoosist ja selle mõõdud on 160x230 cm.

Ковёр ручной работы Helmi создаёт дом в молодёжном стиле!

 

Тщательно подобранный ковёр заставит комнату выглядеть целостной и добавит интерьеру особенности. Коврик ручной работы Helmi - идеальный аксессуар для каждого дома, придающий комнате молодёжный стиль и уют.

 

Специальные коврики трудно найти. Ковёр ручной работы Helmi уникален уже потому, что такой элемент декора не часто встречается в домашней обстановке, но так же известно, что ручная работа  несёт в себе особенную энергетику. Не существует никаких сомнений, что ковёр ручной работы Helmi придаст дому реальную ценность!

 

Коврик ручной работы Helmi состоит из сочетания цветов и рисунка ромба, которое действует как свежий и модный элемент. Ковёр доступен в двух цветовых сочетаниях - темно-синий и белый, кофейный и белый. Ковёр ручной работы идеально подходит для гостиной, спальни и домашнего офиса.

 

Ковёр выполнен из шерсти и вискозы, и имеет размеры 160 х 230 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

398.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted