Villavaip Himalaya / erinevad mõõdud

37655075

Villavaip Himalaya / erinevad mõõdud

37655075
Mõistlik hind alates

Tavahind: 282,00 €

Special Price 118,00 €

Järelmaks alates / kuus

Kvaliteetne villavaip Himalaya hoiab jalgealuse sooja aastakümneid!

Juhul, kui vaip pole kodus vaid ajutise trendiesemena, siis on mõistlik investeerida korralikku villavaipa. Kvaliteetne villavaip Himalaya on investeering pere heaolusse, mis hoiab jalgealuse sooja ja kaunina aastaid.

Teadupärast on vill vaipades kõige sagedamini kasutatav looduslik kiudaine ja seda õigustatult. Villavaibad on tuntud kui aastakümneid kestvad sisustuselemendid. Kvaliteetne villavaip Himalaya on väga vastupidav. Vill on olemuselt äärmiselt hästi vormhoidev, seega ei riku vaipa tugitooli, laua vaibal või mõne muu eseme hoidmine, kuivõrd mööblieseme eemaldamisel taastub vaiba kaunis sile pind. Lisaks talub kvaliteetne villavaip Himalaya kenasti mistahes hõõrdumist.

Kvaliteetne villavaip Himalaya on jalgeall alati soe ja pehme, olles ideaalne lisand nii kivipõrandaga maamajja kui ka parketiga linnakorterisse. Vaiba värvi ja mustrikombinatsioon teeb vaiba ülimalt praktiliseks. Toon-toonis kirju muster peidab oskuslikult pisemad plekid, seega ei tasu takistada väikelaste mänguhoogu!

Vaiba saad valida kolmes värvikombinatsioonis. Vaata pilte ja vali meelepärane! Vaiba mõõtmed on:

 

  • 140x200 cm
  • 170x240 cm
  • 230x300 cm

Высококачественный шерстяной ковёр Himalaya держит ноги в тепле на протяжении десятилетий!

 

Если ковер является не только временным законодателем моды дома, то разумно инвестировать в приличный ковёр из шерсти. Высококачественная шерсть Himalaya - это инвестиция в прекрасное самочувствие в семье, которое держит ноги в тепле и красоте долгие годы.

 

Шерсть является наиболее часто используемым натуральным волокном в коврах, и это справедливо. Шерстяные ковры известны как долговечные предметы внутреннего интерьера. Высококачественная шерсть Himalaya очень прочная. Шерсть имеет свойство держать форму, поэтому ковер не портят ножки кресла, стола или другого предмета, так как прекрасная гладкая поверхность ковра восстанавливается при удалении мебели. Кроме того, высокое качество Himalaya может выдерживать любые трения.

 

Высококачественные шерстяные ковры Himalaya всегда теплые и мягкие, что является идеальным дополнением к таунхаусу с каменными полами. Цвет и узор делают ковёр чрезвычайно практичным, что позволяет скрывать крошечные пятна, поэтому можно не мешать детям играть!

 

Вы можете выбрать ковер в трех цветовых сочетаниях. Посмотрите на фотографии и выберите лучшее! Размеры ковра:

 

 

140x200 см

170x240 см

230x300 см

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

118.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted