LAI VALIK KÄSITÖÖVAIPU

6601

LAI VALIK KÄSITÖÖVAIPU

6601
Järelmaks alates / kuus

Käsitöövaip on kvaliteedi näitaja. Pole midagi paremat, kui nautida luksuslikku vaipa, mis lisaks ilusale välimusele on tehtud veel unikaalselt käsitöömeistrite poolt.

Masskaubandus on jõudnud ka vaipade maailma ja seega võivad vaibad olla tehtud väga erinevatest materjalidest. Teadupäralt kõik materjalid ei ole keskkonna- ega inimsõbralikud, mistõttu tuleb päris teadlikult valida, mida oma koju, kontorisse või avalikku ruumi põrandale asetada.

Käsitöövaipade võlu seisneb nende unikaalsuses – iga vaip on peaaegu et ainueksemplar! Lisaks on need tehtud palju puhtamalt ja hoolikamalt kui liini pealt tulnud masstoodang. Nii saad kindel olla, et vaip kannab endas head energiat, on vastutustundlikult valmistatud ja kasutatud on kvaliteetseid materjale.

ISKU kauplusest leiad väga laias valikus erinevates mõõtudes, toonides ja mustritega käsitööna valminud vaipu - seda käsitsi sõlmitud, kootud ning tufting tehnikas.

Vaipade valik on pidevalt muutuv!

 

Oriental luksuslikud kašmiir- ja siidvaibad pärinevad Iraanist, Afganistaanist, Indiast, Pakistanist ja Turkestani ning Kaukasuse piirkondadest. Vaibad on kuulsad oma traditsiooniliste ja detailsete ornamentide poolest.

Patchwork vaibad on unikaalsed taaskasutatud materjalist vaibad. Iga uus vaip on kordumatu, kuna vaiba loomiseks on omavahel kombineeritud erinevate olemasolevate vaipade tükke.

Decolorized vaibad on käsitsi sõlmitud antiik või pool-antiik orientalvaibad, milledele on antud uus elu - traditsioonilise mustriga vaibad säravad kaasaegsetes värvitoonides.  

Kelim ja Kilim vaibad on traditsioonilised villavaibad Afganistaanist ja Moldaaviast.

Anapuna ja Bhutan vaibad pärinevad Himaalaja lõunapoolsemalt küljelt ning on käsitsi sõlmitud. Sõlmimine on ajalooline vaibavalmistamise tehnika, mis pärineb Tiibetist ja sellega ümbritsevatest piirkondadest. Kasutatav villakiud on kvaliteetne ja vahel on seda segatud ka siidikiuga. Sõlmed on väga tihedalt asetsevad, mistõttu on vaibad väga pehmed ja elastsed.

Pashtu vaibad on traditsioonilistes tehnikates valmistatud kaasaegse disainiga vaibad.

Hemp vaibad on Nepaalis käsitsi sõlmitud ja on 100% kanepikiust. 

Kootud vaibad on valmistatud kvaliteetsest villast ning kootud käsitsi Indias.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted