LAI VALIK KÄSITÖÖVAIPU

6601

LAI VALIK KÄSITÖÖVAIPU

6601
Alates / kuus

Isku kauplusest leiate väga laias valikus erinevates mõõtudes, toonides ja mustritega käsitööna valminud vaipu - seda käsitsi sõlmitud, kootud ning tufting tehnikas.


Vaipade valik on pidevalt muutuv!

Olete oodatud tutvuma näidistega meie kauplusesse!


Oriental luksuslikud kašmiir- ja siidvaibad pärinevad Iraanist, Afganistaanist, Indiast, Pakistanist ja Turkestani ning Kaukasuse piirkondadest ja on kuulsad oma traditsiooniliste ja detailsete ornamentide poolest. 

Patchwork vaibad on unikaalsed taaskasutatud materjalist vaibad. Iga uus vaip on kordumatu, kuna vaiba loomiseks on omavahel kombineeritud erinevate olemasolevate vaipade tükke.

Decolorized vaibad on käsitsi sõlmitud antiik või pool-antiik oriental vaibad, milledele on antud uus elu - traditsioonilise mustriga vaibad säravad kaasaegsetes värvitoonides.  

Kelim ja Kilim vaibad on traditsioonilised villavaibad Afganistaanist ja Moldaaviast.

Anapuna ja Bhutan vaibad pärinevad Himaalaja lõunapoolsemalt küljelt ning on käsitsi sõlmitud. Sõlmimine on ajalooline vaibavalmistamise tehnika, mis pärineb Tiibetist ja sellega ümbritsevatest piirkondadest. Kasutatav villakiud on kvaliteetne ja vahel on seda segatud ka siidikiuga. Sõlmed on väga tihedalt asetsevad, mistõttu on vaibad väga pehmed ja elastsed.

Pashtu vaibad on traditsioonilistes tehnikates valmistatud kaasaegse disainiga vaibad.

Hemp vaibad on Nepaalis käsitsi sõlmitud ja on 100% kanepikiust. 

Kootud vaibad on valmistatud kvaliteetsest villast ning kootud käsitsi Indias.

 

*Pildid on illustratiivsed 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted