Vaip Sisal / erinevad mõõdud

6500131

Vaip Sisal / erinevad mõõdud

6500131
Mõistlik hind alates

Tavahind: 65,00 €

Special Price 54,00 €

Järelmaks alates / kuus

Naturaalsest materjalist vaip Sisal on hädavajalik igas majapidamises!

Tihtipeale on majapidamises ruume, mis lihtsalt vajavad vaipa, et jahe põrand ja kõle olemine hetkega eemale peletada. Naturaalsest materjalist vaip Sisal on ülimalt universaalne ja sobitub igasse ruumi.

Naturaalsest materjalist vaip Sisal on välimuselt tagasihoidlik ja neutraalne, mistõttu on tegu pretensioonitu valikuga nii koju kui ka avalikku ruumi. Tiheda tekstuuriga vaipa kaunistab lai palistusäär, mis annab vaibale viisakalt viimistletud ilme.

Naturaalsest materjalist vaipa Sisal on võimalik soetada mitmes erinevas mõõdus. Kitsas 80 cm laiune vaip on suurepärane valik koridori, esikusse või väiksesse kööki. Suuremamõõdulised vaibad on ideaalsed nii elutuppa, sauna eesruumi kui ka kodukontorisse. Mänguruumi on tohutul! Vaiba mõõduks saad valida:

  • 80x150cm
  • 80x200cm
  • 133x200cm
  • 160x230cm
  • 200x300cm

Vastavalt interjöörile saad valida vaiba erinevate värvitoonide vahel! Vaata pilte ja vali välja meelepärane naturaalsest materjalist vaip Sisal!

Натуральный коврик Sisal незаменим для каждого дома!

 

Часто в наших домах есть комнаты,  которым просто необходим ковер, чтобы спрятать прохладный пол. Натуральный коврик Sisal чрезвычайно универсален и вписывается в каждую комнату.

 

Натуральный коврик Sisal - скромный и нейтральный по внешнему виду, что делает его беспроигрышным выбором как для дома, так и для публичного пространства. Ковёр с плотной текстурой украшен узором, который придает ковру прекрасный внешний вид.

 

Можно приобрести ковёр Sisal а в нескольких разных размерах. Узкий ковер, шириной 80 см - отличный выбор для коридора, прихожей или небольшой кухни. Большие ковры идеально подходят для гостиной, предбанника и домашнего офиса. Вы можете выбрать размер ковра:

 

80x150cm

80x200cm

133x200cm

160x230cm

200x300cm

В соответсвии с интерьером, вы можете выбрать между разными цветами ковра! Посмотрите на фотографии и выберите приятный натуральный ковер Sisal!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

54.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted