Naturaalne veisenahk

6500230

Naturaalne veisenahk

6500230
Mõistlik hind alates

Tavahind: 283,00 €

Special Price 196,00 €

Järelmaks alates / kuus

Naturaalne veisenahk vürtsitab interjööri vesterni maskuliinsusega!

Vaibal ja vaibal on suur vahe! Vaip võib olla kas pilkupüüdev ja ruumi täiustav aksessuaar või pelgalt neutraalne vajaduspõhine tarbeese. Kui soovid lisada interjöörile erilisust, siis unikaalne naturaalne veisenahk on suurepärane valik!

Naturaalse veisenahk on sisustuselement, mis ei kordumatu. Eranditult iga naturaalne veisenahk on omanäolise mustriga ja veidi varieeruva suurusega. Piltidel olevad värvitoonid on illustratiivsed. Just see teebki naturaalsest veisenahast ülimalt erilise sisustuselemendi, mis toob vesterni maskuliinsust igasse interjööri.

Naturaalne veisenahk on loomulikult ülimalt vastupidav kõiksugusele muljumisele, määrdumisele ja hõõrdumisele, mistõttu püsib see aastaid luksuslikult kaunina. Lisaks vaibale võib naturaalset veisenahka hõlpsasti kasutada hoopis hubase diivanilisandina või saunamaja seinal ruumile iseloomu lisamiseks.

Naturaalsed veisenahad pärinevad Brasiiliast.

Натуральная телячья шкура придаст пряность западного интерьера!

 

Между коврами может быть большая разница! Ковер может быть либо привлекательным, либо дополняющим пространство аксессуаром, либо просто нейтральным продуктом, для нужд. Если вы хотите добавить особенности в интерьер, то уникальная кожа натурального телёнка - отличный выбор!

 

Натуральня телячья шкура - это предмет интерьера, который не повторяется. Каждая натуральная телячья шкура имеет отличительный узор и слегка меняющийся размер. Цвета на рисунках являются иллюстративными. Именно это делает натуральную шкуру очень особенным элементом интерьера, который привносит западную нотку в каждый интерьер.

 

Естественно, что телячья шкура чрезвычайно устойчива ко всем видам трения и грязи, поэтому она остается роскошной на протяжении многих лет. В дополнение к ковру, натуральную коровью шкуру можно легко использовать, например, на стене сауны, чтобы добавить комнате характера.

 

Натуральные шкуры крупного рогатого скота произведены в Бразилии.

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Mõistlik hind


Isku mõistlik järelmaks

196.00
Arvuta


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted