Diivanilaud Korkki 78

620268

Diivanilaud Korkki 78

620268
Hind alates
224,00 €
Alates / kuus

Ümmargusel laual on maagiline võluvõim. Ümmargune laud on ruumi süda, ta ühendab nagu imeväel inimesi ja mõtteid ning tekitab avatud õhkkonna. Korkki suur diivanilaud on just selline kese, mille ümber õhtuhämaruses kokku tulla. Nii hea on arutada koos pere või sõpradega maailma asju, mängida lauamänge või luua tulevikuplaane.

Diivanilaua disain on loodud sobima erinevate interjööridega. Ajatu klassikaline kuju istub hästi nii kaasaegsesse elutuppa, kantristiilis ruumi, skandinaavialikult minimalistlikku keskkonda kui ka hoopis hubasesse maamajja. Millised iganes on su vajadused, laud sobitub nendega hästi ja loob alati sooja ja usaldusliku atmosfääri.

Korkki diivanilaud on suure pinnaga – lauaplaadi diameeter on 78 cm. See annab võimaluse ka kergema söögi serveerimiseks. Mugavat lisaruumi on loodud vahetasapinnaga, kuhu saab paigutada esemed, mis võiks olla käepärases kohas, ent mis päris laua peal ei pea troonima. Paljud kliendid eelistavad laua alumisel tasandil hoida värsket ajakirjandust, teleri pulti või tahvelarvutit. 

Lauda on saadaval kolmes klassikalises värvitoonis: puiduvärvi, valget ja musta. Korkki diivanilaua mõõdud on 78x78x44 cm (laius x sügavus x kõrgus). Materjal mdf. Toodud hind kehtib valget värvi lauale.

Круглый стол имеет магическую силу. Круглый стол - это сердце комнаты, он объединяет людей и их мысли, а так же создает открытую атмосферу. Большой диванный стол Korkki - это именно то место, за которым можно собраться вечером. Так здорово обсуждать с семьёй или друзьями новости, играть в настольные игры или строить планы на будущее.

Конструкция стола спроектирована так, чтобы он мог вписаться в разные интерьеры. Вневременной классический стиль хорошо подходит к современной гостиной, к стилю кантри, к скандинавскому минимализму, а так же к уютному загородному дому. Независимо от ваших потребностей, стол хорошо подойдёт вам и всегда создаст  теплую и доверительную атмосферу.

Диванный стол Korkki имеет большую поверхность - диаметр столешницы составляет 78 см. Это дает возможность для сервировки еды.  Дополнительное удобное пространство, создаётся при помощи промежуточнои столешницы, там вы можете размещать разные вещи, которые должны быть в доступном месте, но которые не должны занимать место на столе. Многие клиенты предпочитают держать в нижней части стола свежую прессу, пульт от телевизора или планшет .

Столики доступны в трех классических цветах: дерево, белый и черный цвет. Размеры столаKorkki 78x78x44 см (длина x ширина x высота). Материал мдф. Эта цена действительна для белого стола.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted