Diivanilaud Korkki 57x57x44 cm

31222050

Diivanilaud Korkki 57x57x44 cm

31222050
Hind alates
135,00 €
Alates / kuus

Minimalistlik ning moodne diivanilaud pakub erinevaid kasutusvõimalusi!

Diivanilaud on mööbliese, mis esmapilgul ei pruugigi silma torgata, ent selle puudumist märgatakse kohe. Kui vanasti olid diivanilauad sageli televiisoriesised pinnad, kuhu kuhjata ajakirjad, kõikvõimalikud puldid või toidunõud, siis tänapäeval on suund minimalismi ning multifunktsionaalsuse poole. Moodne diivanilaud Korkki on kaasaegse sisustuslahenduse musternäide!

Ümmarguse lauaplaadiga diivanilaud Korkki sobib ideaalseks kaaslaseks suurele tugitoolile või diivanikomplektile – laud on piisavalt suur, et mahutada teetass, pooleliolev raamat ning lillevaas. Samas on moodne diivanilaud ideaalne ning omapärane lahendus magamistuppa, kuna täidab suurepäraselt ka öökapi funktsiooni.

Diivanilaud Korkki on oma disainilt minimalistlik: sirged jooned kombineerituna ümarate lauaplaatidega ei jäta massiivset muljet, ent samas on piisavalt pinda, hoidmaks hädatarvilik alati käepärast. Moodne diivanilaud on valmistatud kvaliteetsest MDF-plaadist. Vali, kas sinu kodu interjööriga sobib kõige paremini naturaalne ning puidune, skandinaavialikult valge või stiilselt must moodne diivanilaud Korkki!

Diivanilaua mõõdud on 57x57x44 cm.

Минималистический и современный столик предлагает разнообразные варианты использования!

 

Столик - это предмет мебели, который, на первый взгляд, не бросается в глаза, но его отсутствие сразу же замечено. В давние времена кофейные столики часто ставились перед телевизором, заполнялись журналами, пультами или кухонной утварью, то сегодняшние тенденции ведут к минимализму и многофункциональности. Современный столик Cork является примером современного дизайна интерьера!

 

Столик с круглой столешницей Cork идеально подходит для комплекта к большому креслу или дивану. Стол достаточно велик, чтобы разместить чайный сервиз, книжку и цветочный горшок. В то же время современный столик является идеальным и уникальным решением в спальню, так как он так же отлично выполняет функцию тумбочки.

 

Диван-стол Коркки минималистский по своему дизайну: прямые линии в сочетании с круглыми столешницами не оставляют впечатления массивности, но в то же время есть много места, чтобы держать необходимое под рукой. Современный столик выполнен из высококачественного MDF. Выберите подходящий столик из цвета натуральной древесины, скандинавско-белый или стильно черный столик для вашего дома!

 

Размер стола 57x57x44 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted