Laualamp Lina

7054534

Laualamp Lina

7054534
Hind
218,00 €
Alates / kuus

Oma kodu ilmet on imelihtne muuta väiksemate sisustusdetailide abil. Mängida saab nii tekstiilide, dekoratiivesemete kui ka valgustitega: lihtne disain ning heledad toonid mõjuvad skandinaavialikult avaralt; geomeetrilised elemendid ning erinäolised vormid muudavad ruumi aga modernsemaks. Eri tüüpi valgustid on seejuures veel eriti tänuväärsed oma praktilisuse poolest: õige laualamp annab aktsendi nii toa interjöörile kui ka tagab meie silmade hea tervise.

Lina laualamp on unikaalne disainvalgusti. Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

Lauavalgusti Lina on maheda beeži tooniga ning mõjub mistahes ruumis rahustavalt ega tüki liigselt esile. Kui aga pilk lauavalgustil peatuma jääb, naelutab see vaataja tähelepanu. Portugali disaineri Jean Pierre Rey looming on artdecolik ning kaasaegne. Laualamp Lina sobib suurepäraselt nii elu- kui ka magamistuppa mõnusa meeleoluvalguse tekitamiseks.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted