Tumba Liz

4879500

Tumba Liz

4879500
Hind alates
226,00 €
Alates / kuus

Tumba on lahe mööbliese, mis muudab diivanikomplekti tervikuks, ilusaks ja läbimõelduks. Sageli alahinnatakse tumba võlu, kuid tegelikult on see mööbliese, mis leiab kasutust rohkem, kui esialgu võiks arvata!

Raimo Räsäneni disainitud Liz ilus tumba on kaunis, imposantne ja vastupidav. See on ideaalne säramaks omapäi või koos tugitooli ja diivaniga. Lisaks kodu komplimenteerivale välimusele on see ilus tumba ülimugav!

Ilusa tumba mõõtmed on 50x51x41 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Tumba jalad saad valida puidust või metallist. Kattematerjalide valikus on tekstiil ja nahk. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja tugitoolijalgade valikust.


Тумба - прекрасная мебель, которая придаёт комплекту диванов красоты и очарования.

Часто очарование тумбы недооценивается, но на самом деле, это предмет мебели, который находит больше сфер использования, чем изначально считалось возможным!

 

Созданная Раймо Расяненом, тумба Liz - прекрасна, внушительна и долговечна. Она идеально смотрится как сама по себе, так и в сочетании с креслом или диваном. В дополнение к прекрасному внешнему виду, тумба является супер-удобной!

 

Размеры тумбы - 50x51x41 см (ширина x длина x высота). Вы можете выбирать ножки из дерева или металла. Ассортимент материалов для покрытия - текстиль и кожа. Конечная цена продукта зависит от выбора материала покрытия и ножек

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted