Laualamp Lobby

34834149

Laualamp Lobby

34834149
Hind alates
129,00 €
Alates / kuus

Metallist laualamp Lobby on üks hinnatumaid kohtvalgusteid!

Eluruumi valguslahendust planeerides soovitame alati kombineerida erinevat liiki valgusteid. See lisab ruumile dünaamilisust ning lisaks annab erinevate aksessuaaridega mängimine toale iseloomu ning personaalsust. Ei tasu mainimata jätta, et hoolikalt valitud laualamp tagab ka meie silmade hea tervise. Metallist laualamp Lobby on hinnatud tänu paindlikele kasutusvõimalustele ning vastupidavusele!

Lobbyst teeb väga kasutajasõbraliku laualambi selle võimalus reguleerida nii kõrgust kui ka valgusvihu langemise nurka. See tuleb iseäranis kasuks suurema tööpinna juures, kus on vaja, et valgustit saaks sättida sel moel, et see kataks kogu hetkel vajamineva ala. Metallist laualamp Lobby on ka väga vastupidav ning turvaline lauavalgusti, millel on mittepurunevast materjalist kuppel.

Minimalistliku disainiga valgustid on ajatud aksessuaarid, mis teenivad omanikke pikka aega.  Soetades laualampi ka säästlikud LED-pirnid, olete loonud oma ruumi ökonoomse ning kauakestva valguslahenduse. Kõik need omadused ongi põhjuseks, miks just see metallist laualamp Lobby on Isku klientide seas üks populaarsemaid kohtvalgusteid!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted