Laualamp London

34834161

Laualamp London

34834161
Hind alates
108,00 €
Alates / kuus

Modernne laualamp London on minimalismi armastajate lemmikvalgusti!

Minimalism ei ole kaugelt enam trend või moevool. See on elustiil! Ei mingeid liigseid mööbliesemeid, detaile, värve; ei mingeid kasutuid kohustusi, mõtteid ega tundeid, mis ei lase meil elust täit rõõmu tunda. Minimalism väärtustab lihtsat ajas kulgemist ning rõhutab, et vähem on rohkem. Modernne laualamp London on minimalistlike valgustite stiilinäide!

Õige valgustuse valimine tuppa on kodusisustamisel kahtlemata üks keerulisemaid ülesandeid. Soovitame alati kombineerida erinevaid valgusallikaid, lähtudes konkreetse ruumi funktsioonist. Minimalistlik laualamp on kergesti suunatav ning sobib näiteks nii töölauale kui magamistuppa öökapile, aga miks ka mitte elutuppa diivaniäärsele lauale lugemislambiks.

Londoni valgustitesarja kuulub lisaks laualambile ka efektne põrandalamp. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju nauditav terviklahendus! Läbimõeldud interjööriga stiilne kodu tekitab tunde, et ei tahagi sealt kunagi lahkuda. Hoiatus! Ka su ämm ning äi ning sõbrad võivad nii mõelda...

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted