Põrandalamp London

34834160

Põrandalamp London

34834160
Hind alates
216,00 €
Alates / kuus

Modernne põrandalamp London on minimalistlike valgustite stiilinäide!

Kodu valguslahendusele mõeldes tasub alati lähtuda ökonoomsusest ning praktilisusest. Ühe ning väga ereda valgusallika asemel on mõttekam kasutada erinevaid valgusteid lähtuvalt toa vajadustest. Kergesti suunatav modernne põrandalamp London on suurepärane meeleoluvalguse looja, ent samas sobib ideaalselt ka töövalguse tekitamiseks.

Põrandalamp London on Isku põrandavalgustite seas üks populaarsemaid. Lihtsa minimalistliku disainiga põrandalampi on väga mugav kasutada: see on kergesti liigutatav ning valgusvihu saab suunata täpselt sellele alale, kuhu parasjagu on vaja. Modernne põrandalamp on ka mugavalt reguleeritava kõrgusega (146-190 cm).

Londoni valgustitesarja kuulub lisaks laualambile ka efektne põrandalamp. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju nauditav terviklahendus! Läbimõeldud interjööriga stiilne kodu tekitab tunde, et ei tahagi sealt kunagi lahkuda. Hoiatus! Ka su ämm ning äi ning sõbrad võivad nii mõelda...

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted