2-kohaline diivan Louhi

3509505

2-kohaline diivan Louhi

3509505
Hind alates
1 142,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan on üks peamisi mööbliesemeid meie kodudes, kuna see on praktiline ja vajalik. Mugaval diivanil on mõnus aeg maha võtta ja istuda, nautida värsket kohvi või kuuma teed. Mis saaks olla veel parem kui mugav ja stiilne diivan sinu kodus.

Sa saad muuta oma kodu isikupäraseks ja kauniks disainerite loominguga. Lea Koskinen poolt kujundatud 2-kohaline diivan Louhi on just taoline sisustuselement, mis on kaunis ja kvaliteetne ja kuulub kindlasti ilusate ning omanäoliste diivanite sekka.

Soetades enda koju 2-kohalise diivani Louhi, saad valida paljude eri värvitoonide vahel. Nii saad kindel olla, et uus mööbliese sobitub olemasolevaga ja muudab su kodu ainult ilusamaks. Diivani muudavad isikupäraseks selle puidust jalad. Naturaalne kask, must ja pruun toon – vali õige toon just sulle ja naudi lõpptulemust.

2-kohalise diivani mõõdud on 153x91x106 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Tegemist on  mõõtmetelt keskmise suurusega tootega, mis sobib paigutamiseks paljudesse ruumidesse. Samas tooteseerias on saadaval ka tugitool Louhi. Moodsate Louhi sisustuselementidega muudad ruumid isikupäraseks ja õdusaks!

Диван является одним из основных предметов мебели в наших домах, потому что это практично и необходимо. На удобном диване приятно посидеть и провести время, насладиться свежим кофе или горячим чаем. Что может быть лучше, чем удобный и стильный диван в вашем доме?!

Вы можете сделать свой дом особенным и красивым с дизайнерскими творениями. 2-местный диван Louhi, спроектированный Lea Koskinen, - именно такой интерьера, который красив и отличается высоким качеством, а так же определенно входит в число стильных и уникальных диванов.

Приобретая домой 2-местных диван Louhi, у вас есть возможность выбора из широкого спектра разных цветов. Таким образом, вы можете быть уверены, что новая мебель впишится в ваш интерьер и сделает ваш дом ещё более красивым. Диван делают особенным деревянные ножки. Натуральная береза, черные и коричневые тона - выберите то, что подходит именно вам и получите превосходный окончательный результат.

Размеры 2-местного дивана - 153x91x106 см (ширина x глубина x высота). Это средний по размерам диван, подходящий для многих комнат. В той же серии доступны и кресла Louhi. С современными элементами интерьера Louho вы сделаете свой дом неповторимым и уютным!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted